Väerännak Naistele “Armastades iseend”

Armas Naine,

Kutsume Sind ühisele kaunile ja transformatiivsele teekonnale. See rännak viib Sind iseenda sügavustesse avastama oma püha olemust ja ürgset naiselikkust.

Me tutvume nende osadega iseendas, mis igatsevad olla nähtud ja vastu võetud. Selleks et teadvustada ja vabastada seda, mis meid ei toeta ja luua, mida hing igatseb – me sureme vanale ja sünnime uuele. Et võtta vastu oma jõud ja vägi, me loome armastava ühenduse oma keha, emaka, juurte ja Maaema ürgsusega. Lõimime kõik need kogemused enda sees selleks, et suurem armastus saaks sündida.

Naistena oleme elu Loojad ja meil on eriline võimalus avastada oma väge ja vaimsust läbi imelise Naise keha. Oleme oma loomult vabad ja metsikud, kaunid ja sensuaalsed, intuitiivsed ja loomingulised ning kogu meie olemus on puhas ja püha.

Mõeldes Sulle, kallis Naine, oleme loonud viienädalase kursuse, et saaksime Naiste võimsas ja tervendavas ühisväljas ennast rohkem tundma õppida, vastu võtta ja sügavamalt armastada.

Mida me saame üheskoos kogema?
– kuulame ja jagame südamest
– oleme täielikult toetatud ja hoitud
– tuleme mõnusalt oma kehasse läbi tantsu ja liikumise
– tunnetame ja avaneme armastavas puudutuses
– hingame sügavalt ja teadlikult
– rändame iseendas läbi tervendavate meditatsioonide
– naudime iseendaks olemise vabadust ja lubame endal tunda
– ühendume esivanemate jõu ja toetusega
– vabaneme ja transformeerume, sureme ja sünnime
– oleme toetatud šamaanitrummi helidest ja väest
– võtame vastu Püha Kakao tervenduse ja avame end armastusele ja elule

Iga meie kohtumine on pühendatud ühele olulisele teemale, mis viib meid järjest sügavamale iseendasse:

1. Teekonna avamine, tume ja hele naiselikkus, südame ja emaka ühendus, 19.11
Seame taotluse eelseisvaks ühiseks teekonnaks ja räägime sellest, mida tähendavad tume ja hele naiselikkus ning milleks on vajalik nende osade tundmine ja vastu võtmine. Ühendume oma keha, südame ja emakaga, Maaema ja Ürgemaga.

2. Naise ürgne jõud ja seksuaalsus, 26.11
Ühendume naise metsiku ja vaba loomusega – selle osaga meist, kes on sügavas ühenduses Maaemaga. Anname hääle oma ürgsusele ja vabastame peidetud tunded. Aktiveerime ja avame oma sakraalkeskuse ehk vaagnapiirkonna.

3. Sensuaalsus ja nauding, püha seksuaalsus, 3.12
Avaneme sensuaalsusele ja mängulisusele ning lubame oma ekstaatilisel olemusel vabaneda. Äratame meeled ja lõdvestume naudingusse.

4. Juurte tervendamine ja ühendus esivanematega, 10.12
Tervendame ema- ja isaliini, teadvustame mustreid ja lugusid, mida kanname ja lahustame selle, mis meid enam ei teeni. Võtame vastu esivanemate väe, armastuse ja juhatuse.

5. PÜHA KAKAO TSEREMOONIA, surma ja taassünni rituaal, 17.12
Läbi surma ja taassünni rituaali vaatame tagasi oma elule, teeme rahu olnuga ja anname kõik vabaks, et uus saaks sündida. Tähistame elus olemise kingitust ja võimalust luua seda, mis meie hinge helisema paneb. Võtame vastu püha tseremoniaalse kakao tervenduse ja õnnistuse.

Kallis Naine, oled südamest oodatud koos meiega oma väele, armastusele ja elule avanema!

Sind juhatavad ja armastavat ruumi hoiavad,
Aivi Adena ja Elis

Kursuse toimumisaeg:
19. november – 17. detsember

Kohtume kokku viiel esmaspäeva õhtul kolmeks tunniks:
19.11 kell 18:00 – 21:00
26.11 kell 18:00 – 21:00
3.12 kell 18:00 – 21:00
10.12 kell 18:00 – 21:00
17.12 kell 18:00 – 21:00

NB! Kohtade arv on piiratud – avame ringi 10 naisele.
Oma koha tagamiseks palume Sul registreeruda ja tasuda kursuse ettemaks.

Kursuse maksumus:
Kursuse maksumus on 175 eurot. Kui tuled koos ema, tütre, õe või sõbrannaga, siis kingime teile mõlemile osalemise soodushinnaga 155 eurot!

* Registreerumisel palume Sul tasuda kursuse ettemaks 35 eurot. Maksumus sisaldab kursuse materjale, teepause, tseremoniaalset kakaod ja kingitust.

* Vajadusel on võimalus tasuda kahes osas, selleks palun võta meiega ühendust devi.reikistuudio@gmail.com või +372 56 94 26 36

PALUN REGISTREERU SIIN: https://goo.gl/forms/QXUTaekPLmS58yAA3

Asukoht:
Kursus toimub hubases ja armsas Devi Reikistuudios, aadressil Pikk 12b, Tartus (Pika tänava sisehoovis). Kohapeal on kasutamiseks olemas joogamatid, pleedid ja padjad.

Saa meiega tuttavaks:

Aivi Adena
“Armastan loodust ja tantsimist ning elu sügavat puudutust. Naudin väga Naise kehas elamist ja iseendaks olemise vabadust. Teekond on mind viinud ühendusesse oma kehaga, millega üheskoos on avanenud ka vaimne olemus – suurem armastus, mis meid kõiki ühendab. Toetun oma maailmapildis esivanemate šamanistlikule pärandile, mis põhineb kõige elava austusel ja koostööl ning kus lõimuvad nii vaimsus kui maisus. Minu jaoks on elamine siin maa peal privileeg ja elu püha kingitus. Hoian meeles, et meie eluaeg on lühike ja suurim õnnistus, mida saame endale anda, on lubada endil elada ja seda päriselt nautida! Armastan väga koostööd šamaanitrummiga ja selle hingepuudutavat helimaagiat. Lõimin oma töös kõik elukogemused ja teadmised ning vaimse juhatuse.

www.sydamevalgus.com/ FB Südamevalgus

Elis Kurvits
“Naudin alistumist elule ja sellest tulenevat vabadust. Tunnen rõõmu õide puhkemisest ja armastusele avanemisest. Armastan ja austan oma keha, kuulan teda ja hoolitsen ta eest. Toidan oma hinge ja laen end metsas suure tamme sees loodust kuulatades. Armastan Maaema ja tema lopsakust.
Minu kirg on naiste tervis ja vägi ning suurim südamesoov, et me naistena iga keharakuga teaksime, et kogu meie olemus on püha. Et teadvustaksime, et meie kehad on võimsad ning meie emakas värav teispoolsusesse võimega manifesteerida hingi siia imelisse füüsilisse maailma.
Jagan Sinuga oma isiklikke kogemusi Naiseks kujunemise teel ja teadmisi, mida olen saanud kursustelt “Women’s Healing Arts Teacher Training” ja “Yoga &Traditional Tantra Teacher Training for Women”. Mind on avardanud elu Tai spirituaalses paradiisis ning reisid Indiasse jumalannade templitesse.”

www.devireiki.ee/ FB Devi Reikistuudio