NAISTELAAGER 15.-17. juunil KARUSKOSEL, VILJANDIMAAL

Naistelaager “Ürgne jõud ja vägi minu sees”

Naise sees peitub tohutu vägi, mis avaneb täielikult siis, kui ta on endas ühendanud heleda ja tumeda naiselikkuse. Hele naiselikkus on seotud südameheaduse ja puhtusega. See on kõik ilus ja hea, mis meie teed valgustab ja mida me julgeme endale tunnistada. Tume naiselikkus seevastu on seotud vaimse sügavuse ja pimedusega. Need on tihti need vajadused ja salajasimad soovid, mida me endale tunnistada ei julge ja mille oleme alla surunud. Just see tume naiselikkus inspireerib meid aga julgele ja vabale eneseväljendusele. Kui me julgeme sellesse põhjatusse sügavusse vaadata ja enda vastu lõpuni aus olla, alles siis saab ürgne naine meie sees avaneda, ennast rahuloleva ja õnnelikuna tunda.

Armas naine, oled oodatud sõsarde sekka enese sügavaimatesse hingesoppidesse vaatama ja enese ürgset väge äratama, et naine sinu sees saaks õitsele puhkeda. Me saame kokku kaunis ja ürgses Soomaa talus Karuskosel, kus uurime naise kuutsükliga seotud saladusi ja õpime, kuidas oma naiselikke hormoone rõõmustada (sh elustiil, toitumine, vajalikud vitamiinid ja mineraalid). Me naudime erinevaid rituaale, gongi tervendavaid helisid, vabastavat tantsu ja oma keha ning muidugi õelikku toetust naisteringis ja iseennast looduse rüpes.

Kui Sa soovid oma ellu muutust, kuid Sul pole õnnestunud seda teoks teha, siis võib olla see just Sinu võimalus. Laagris koged sügavat lõdvestust. Siin on võimalus turvalises ja hoitud keskkonnas oma hirme vabastada ning ennast uue energiaga täita.

Laagri ajal on kavas järgmised tegevused ja praktikad:
– tulerituaal vanast vabanemiseks,
– tervendavad gongihelid,
– emaka väestamise rituaal,
– suitsusaunarituaal,
– virgutav hommikujooga,
– tervendav puudutus,
– rännak loodusesse Maa-ema kandval pinnal.

Laagrisse koguneme reedel kell 18.00. Alustame avaringi ja õhtusöögiga. Laagri planeeritav lõpuaeg on pühapäeval kell 16.00.
Laagri osaluspanus on 180 eurot. Varasele registreerujale (kuni 27. mai) kehtib soodushind 160 eurot. Registreerumisel tuleb tasuda ettemaksuna 50 eurot VÄERING OÜ arveldusarvele EE853300332173930005, selgitusse märgi enda nimi ja märksõna “naistelaager”. Palun registreeri ennast SIIN. Teata oma osalemisest hiljemalt 8. juuniks. Laagritasu sisaldab toite (kuus toidukorda), majutust Karuskose talus (vt SIIA), sauna jt tegevusi. Laagris pakume kergemat, ent maitsvat toitu. Kui sul on toidu suhtes erisoove, siis anna sellest registreerimisel teada.

Laagrisse kutsuvad ja laagrit loovad Elis, Tiina ja Karen.

 

 

 

Elis Kurvits on reiki meister-õpetaja, Devi Reikistuudio looja ja perenaine. Tema kireks on naiste tervis ja vägi ning suurimaks südamesooviks, et me naistena iga keharakuga teaksime, et kogu meie olemus on püha. Elis jagab oma isiklikke kogemusi naiseks olemisel ja teadmisi, mida on saanud kursustelt “Women’s Healing Arts Teacher Training” ja “Yoga&Traditional Tantra Teacher Training for Women”. Teda on mõjutanud elu Tai spirituaalses paradiisis ning reisid Indiasse jumalannade templitesse.

 

 

 


Tiina Karjatse
on heliterapeut ja gongimeister, kes on helidega tervendamise teel olnud juba seitse aastat. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on pannud teda uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on tema jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele. Tiina viib helirännakuid ning gongimeditatsioone läbi üle kogu Eesti ning ka Eestist väljaspool. Tiina tegemiste kohta saad infot FB’ist ja SIIT.

 

Karen Kuldnokk on oma hingerajal kulgeja, kellele on südamelähedane šamanistlik maailmapilt, mille kohaselt kogu elav on ühendatud kõiksusega ning moodustab võrgustiku, kus kõigel on hing ja kogu loodu on püha. Teda on eriti puudutanud osalemine põlisameeriklaste riitustel ning eriline ilmaruumi hingus Thule Lee väestavatel rituaalidel. Kareni südameasjaks on naiste väeringide ja šamanistlike hingerännakute korraldamine üle Eesti. Tema tegemiste kohta vt lähemalt SIIT.

Lisainfo: +37253455408 või loomisringid@gmail.com.com

Üritus Facebook’is liitumiseks