MIS ON REIKI?

Parim viis millegi mõistmiseks on selle vahetu kogemine, nii ka Reikiga.
Sõnadega on seda võimalik kirjeldada kui lihtsat, efektiivset ja ohutut moodust stressi vähendamiseks ning nii füüsilise, emotsionaalse, mentaalse kui ka spirituaalse heaolu saavutamiseks.

Tänaseks on paljud teaduslikud uuringud tõestanud seda, mida alternatiivmeditsiin on rääkinud juba aastatuhandeid – meie kehad on äärmiselt targad ja võimsad ning suudavad end ise ravida.

Reiki ei ole niivõrd ravi mingile spetsiifilisele sümptomile, vaid sügavalt lõdvestav holistiline tervendusmeetod, mis tasakaalustab tervet süsteemi ja aktiveerib keha isetervendusvõime.

Reiki loob vajalikud tingimused tervenemisprotsesside käivitamiseks ja seda mitmel tasandil korraga. Näiteks emotsionaalsel ja mentaalsel tasandil aitab Reiki vabaneda allasurutud emotsioonidest ja vanadest mõttemustritest, mis meid enam ei teeni.

Lihtsalt öeldes on Reiki iidne viis meie loomuliku eluenergia aktiveerimiseks ja harmoniseerimiseks. Selle juured ulatuvad budismi ning see taasavastati 19. sajandil jaapanlase Dr. Mikao Usui poolt.
Samas on see mistahes religioonide ülene ja kõigile vabalt kättesaadav – Reiki on Universumi eluenergia, intelligentne energia, mis voolab läbi kõige elava. Reiki saab teha ainult head, sest selle olemuseks on puhas ja tingimusteta armastus, mis ületab mistahes romantilise või religioosse kontseptsiooni.

Reiki praktiseerija ei ravi, vaid loob tervenemiseks vajaliku turvalise ja armastava ruumi ning on kanaliks puhtale Reiki energiale, mis aktiveerib keha isetervendusvõime.

Reiki:
• Lõõgastab sügavalt ja vähendab stressi.
• Leevendab valu, tugevdab immuunsüsteemi, aitab väljutada toksiine ja aktiveerib meie keha loomuliku isetervendusvõime.
• Annab selgust ning toob meid enda keskmesse.
• Tasakaalustab nais- ja meesenergiad ning mõlema ajupoolkera aktiivsust.
• Puhastab energeetilistest blokeeringutest ja tasakaalustab energiakeskuseid.
• Aitab vabaneda allasurutud emotsioonidest ja limiteerivatest uskumustest.
• Laeb meid värske ja tervendava eluenergiaga.
• Toob taipamisi, äratundmisi ja loomingulisi ideid.

REIKI SEANSID

REIKI-MASSAAŽ

KOOLITUSED