Devi Aditi Loreena


Tere, minu nimi on Devi Aditi Loreena, olen Reiki Meister/Õpetaja, joogaõpetaja ja Naiseliku väe äratamise nõustaja ja koolitaja.

2015. aastal pärast aasta aega Tais elamist kolisin tagasi Eestisse ja lõin oma Ema ja Isa toel tervendava ruumi – Devi Reikistuudio. Kuna olen praegu taas kodust eemal, elades Balil, siis hoiab meie stuudiot armas Kristi. Täna on minu fookus ja energia suunatud Devi Jogiinikoolile, mille alt pakun nõustamist ja koolitusi spirituaalselt teel olevatele Naistele.

Minu esimeseks Reiki õpetajaks oli imearmas Mio Shinohara, kes on pärit Jaapanist nagu ka Reiki taasavastaja dr Mikao Usui. Mio juhendamisel läbisin 2014. aastal Tais traditsioonilise Reiki I astme ning ka teetatervenduse baaskursuse.

Reiki II, III ja IV pühitsused sain oma kallilt õpetajalt Klaus Gourish’ilt, kes on pärit Saksamaalt, kuid elab Tai paradiisisaarel Koh Phangan ja tegutseb seal tema loodud Arati Healing Center’is.

Eestis olen läbinud Kristalli-Reiki I ja II Sisemise Tarkuse Koolis Universus Kaia-Liisa Reinuti juures ning Maagilise Reiki I õpetaja Meeli Lepsoni juhendamisel.

Olen läbinud Meditsiini Buddha ravipraktika õpetuse ja saanud pühitsuse dr Nida Chenagtsang’i poolt.

Lisaks Meditsiini Buddhale toetavad meid Sinu tervenemisel vastavalt hetke vajadusele kristallid, Suur Jumalanna oma erinevates aspektides ja teised kõrgevibratsioonilised valgusolendid.

Olen õppinud joogat ja joogafilsoofiat Tais Agama joogakoolis ja Eestis Aale-Triinu Sonni käe all. 2018. aastal läbisin Indias Jooga ja Traditsioonilise Tantra Õpetajakursuse Naistele Satya Loka Traditisoonilise Jooga ja Tantra Koolis. Lisaks olen end täiendanud mitmetel Naiste spirituaalsuse ja holistilise tervise alastel koolitustel.

Minu Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Chiyoko Yamaguchi – Tadao Yamaguchi – Mio Shinohara – Devi Aditi Loreena

Kerget voolamist ja ilusat ärkamist, kallis hing!
Devi Aditi Loreena
E-mail: devi.jogiinikool@gmail.com