dōTERRA

Hei, armas, kes Sa soovid iseenda ja oma lähedaste eest looduslikul viisil hoolitseda! Tänu meie armsale Õlihaldjale Aivele, on imelised dōTERRA terapeutilised eeterlikud õlid ka meieni jõudnud. Nii et, kui satud meie pesasse, siis lisaks kosutavale energiale võtavad Sind vastu ka taevalikud aroomid 💕

Ja peale selle, et nad tõesti lõhnavad imeliselt, on nad ka väga väekad abilised:

  • Aidates lõõgastuda ja rahustades närvisüsteemi
  • Toetades hormonaal- ja immuunsüsteemi 
  • Tõstes emotsionaalselt
  • Kaitstes haiguse tekitajate eest ja toetades haigusest taastumise korral
  • Toetades naha tervist
  • Toetades seedimist ja hingamissüsteemi jne

Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.

Õlid on väga kontsentreeritud, 50-70 korda kangemad kui taim ise! Näiteks ühes tilgas sidruni eeterlikus õlis on 6-7 sidruni koor ja üks tilk piparmündi eeterlikku õli võrdub 28 tassitäie piparmündi teega!

Õlisid sisse hingates jõuavad need Sinu ajusse 20 sekundiga, vereringesse 2 minutiga ja igasse keharakku 20 minutiga!

Lisaks aroomiteraapiale võib õlisid kanda nahale ja paljusid neist ka seespidiselt kasutada.

PS! dōTERRA õlid on kõige puhtama, ohutuma ja kvaliteetse tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Iga õli läbib 9 erinevat kvaliteedi- ja puhtusekontrolli, et vastata Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikule õlile (CPTG).

PS!! Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust ning kuna õlid on väga kontsentreeritud, siis on oluline teada mida, kuidas ja kui palju võtta!

PS!!! Nimi dōTERRA tuleneb ladina keelest ja tähendab Maaema kingitust 💕

Kui Sul tekkis huvi, siis ühendu julgelt ja räägin Sulle kõigest lähemalt!

Armastusega
Elis
devi.jogiinikool@gmail.com