Devi Jogiinikool

Iidsed õpetused Pühale Naisele

Kallis Naine, Devi Jogiinikool on kolinud uuele aadressile: www.deviyogini.com

Kallis Naine, minu nimi on Devi Aditi Loreena. Devi Jogiinikool on olnud minu salajane südameprojekt juba päris mitu aastat, kuid alles hiljuti tabas mind selgus, kuidas seda kõike Sinuni tuua.

Devi Jogiinikooli pühaks missiooniks on aidata Sul läbi iidsete praktikate ja tänapäevaste teadmiste taasluua side oma naiseliku olemuse ja ürgse väega. Tuletada meelde, et kogu Sinu naiselik olemus on püha ning just selles peitubki Sinu vägi.

Kes on Jogiini? Jogiini on vaimsel, enesearengu teel olev Naine, kes on teadlik oma pühast ja kõrgemast olemusest ning ühendusest Algallika, Loojaga. Jogiini on Meister, kes suudab teadlikult suunata ja transformeerida oma energiaid ja nii oma sise- kui välismaailma.

Väga paljud vaimsed õpetused, mida tänapäeval praktiseeritakse, on loodud Meeste poolt ja Meestele. Usun, et nõustud minuga, et Naistena pole me väikesed Mehed – ei füsioloogiliselt ega energeetiliselt. Meie anatoomia, keha, aju, hormoonid ja energiakeha vajavad hoopis teistsugust lähenemist.

Iidsed tantristlikud tekstid räägivad sellest, kuidas jogiini vägi tuleneb tema naiselikust kehast ning kuidas ta saab enda väega ühendust läbi oma menstruaaltsükli, seksuaalsuse, viljakuse, sünnitamise ja rinnaga toitmise.

Ja kas pole imeline ja võimas, et just ja ainult Naise kehas asub füüsiline ja energeetiline värav, läbi mille hinged sisenevad ellu?! Naisena ei ole vaja Sul otsida oma väge ei kuskilt mujalt kui omaenda kehast, sest läbi oma Emaka on Sul otseühendus Algallikaga (ja pole vahet, kas Sa valid selles elus emaks olemist kogeda või mitte).

Kallis Naine, minu soov on tuua Sinuni need iidsed unustusehõlma vajunud teadmised ja praktikad ning tänapäeva uued avastused, mis üksteist imeliselt toetavad.

Devi Jogiinikooli näol olen Sulle loonud armastava ja püha ruumi, kus saaksid turvaliselt oma väes avaneda ja omas tempos õide puhkeda.